100% Kopenhagen

Deens design kopen bij Illums Bolighus, smørrebrød eten, de Friday-Rock concerten in Tivoli en in Kongens Have picknicken net als de Kopenhagenaars... Of je nu gaat voor sightseeing, shoppen, culinair genieten of avontuur: met deze gids op zak, ontdek je Kopenhagen in no-time. Met leuke wandelingen en duidelijke plattegronden. 


ISBN: 978-90-5767-399-3

Prijs: € 11,95

Uitvoering: paperback

Formaat: 18 cm x 12 cm (staand)

Omvang: 152 pagina's

Extra: met uitvouwbare plattegronden

Carmen Burger
  • Carmen Burger
Carmen Burger woont sinds 2007 met haar vriend in Kopenhagen, waar ze werkt op de Nederlandse en de internationale school. Daarnaast geniet ze van alles wat Kopenhagen te bieden heeft.
100% Kopenhagen
0 item(s)
0 item(s)
0 item(s)
Bijkomen met een 'hangover brunch' bij Zirup
Scandinavische trends spotten bij Illums Bolighus
Koopjes jagen bij de kledingoutlets van Langelinie Allé
De was doen en lunchen bij The Laundromat Café
Uniek Deens design kopen bij de Designers Zoo
Uitwaaien en eten op Forteiland Trekroner
Reacties op 100% Kopenhagen
10.05.2010

Marij schreef

Afgelopen weekend heb ik bezoek gebracht aan Kopenhagen en heb veel plezier beleefd aan het door u uitgegeven boekje 100% Kopenhagen (evenals aan de andere door u uitgegeven boekjes van andere steden). Lopend door wijk van de wandeling 3 'slotsholmen en vesterbro' ontdekte ik het winkeltje NEJSUM. www.nejsumcph.com Zeer de moeite waard om in de volgende herdruk op te nemen.
10.03.2010

Lisanne schreef

Super boekje (zoals alle boekjes van 100%)! Toch een kleine opmerking: het is wel heel duidelijk dat dit boekje is geschreven door een (jonge) moeder! Wat mij betreft mogen er minder tips in over allerlei baby- en kinderzaakjes. Deze tips zijn niet echt nuttig voor mensen zonder kinderen!!!!
21.02.2010

Lous Stalenhoef schreef

de website www.net-bb.dk geeft net even meer informatie en leukere B&B adressen dan www.bedandbreakfast.dk
04.02.2010

Joice van Casteren schreef

Van 28 december tot en met 2 januari ben ik samen met mijn vriend naar Kopenhagen geweest. Uiteraard hebben we 100% Kopenhagen meegenomen. Prima boekje, maar 1 ding ontbreekt voor reizigers die met oud en nieuw in Kopenhagen zijn. En dat is een melding van de beperkte openingstijden van winkels, restaurants en andere publieke gelegenheden. Tot onze verbazing ging op 31 december werkelijk alles dicht om 15.00 uur. Van koffietentjes tot aan McDonalds en worstkraampjes op straat. Ook 's avonds bleken veel restaurants gesloten. Voor veel reizigers zal dat een tegenvaller zijn, vooral als je juist op deze avond flink wilt uitpakken.
15.12.2009

Alec Barfüss schreef

Geachte heer/mevrouw, Met veel plezier hebben we het boekje 100% Kopenhagen gebruikt. Het is wel raadzaam om in een nieuwe editie La Tombola A'smorf bij de route Paleizen en Kleine zee meermin toe tevoegen, deze ligt tussen 20 en 14 vlakbij 16 die gesloten was. Exclusief Italiaans restaurant met een heel mooi lunch buffet. Adres Toldbodgade 55 1253 Kopenhagen tel +4533145720 fax +4533155720. Een mooi lunchadres in de route Slotsholmen en Christianshavn is tegenover 22 koffie en broodjes specialiteiten restaurant Ovenvande. Hier hebben ze een geweldige brunch, met roerei, spek, worst kaas, jam, diverse broodjes koffie of thee en sap heerlijk! Lokatie aan het oude haventje, net als je terug komt van Cristiania. Bij de centrum route is er voor de start een klein straatje jembanegade waar een echte Spaanse tapas restaurantje zit wat ook middags geopend is, en aan de vesterbrogade zit Biscaya voor de echte vlees eter, mooi rundvlees op een nette manier gemaakt met smaak. Lekker als je net Tivoli hebt gehad. Leuke straat met leuke restaurants is bij route Vesterbro en tivoli de halmtorvet, in een omgebouwde garage, of een theater of een mooi monument zitten leuke restaurants. De route Norrebro daar zijn weg nummer 10,11,14 en 15 dit stukje straat is wat aan het vervallen, maar bij 24 doorlopen en er zit nog een leuk reataurant of tussen 23 en 24 rechtdoorlopen zit ook nog een leuk eetcafe. Tip Kopenhagen is zeker leuk voor de schoen liefhebber, veel aparte schoenen zaken.
Je naam
E-mail
Reactie
Typ de onderstaande tekens over.
secure this refresh captcha