100% Berlijn

In Berlijn valt zoveel te beleven; waar moet je dan beginnen? Natuurlijk wil je naar plekken die doordrenkt zijn van geschiedenis, zoals de Alexanderplatz, Brandenburger Tor en de overblijfselen van de Berlijnse Muur. Maar dwaal ook eens over een van de markten van Berlijn, flaneer door bijzondere winkelstraatjes, ga hip dineren en zorg ten slotte dat je een Berlijns avondje uit meemaakt om nooit te vergeten. Deze gids leidt je in no-time langs alles wat je graag wilt zien: sightseeing, shoppen, culinair genieten & avontuur. De overzichtelijke plattegrondjes wijzen je de weg.


ISBN: 978-90-5767-422-8

Prijs: € 11,95

Uitvoering: paperback

Formaat: 18 cm x 12 cm (staand)

Omvang: 152 pagina's

Extra: met uitneembare plattegrond

Marjolein den Hartog
  • Marjolein den Hartog
Freelance journalist, redacteur en fotograaf Marjolein den Hartog woont en werkt sinds een paar jaar in Berlijn. Ze vindt er onuitputtelijk veel inspiratie én plezier, waarvan ze met deze gids een vleugje probeert over te brengen. Voor 100% Berlijn koos ze haar favoriete adressen, plus natuurlijk de bezienswaardigheden die elke Berlijn-bezoeker gezien moet hebben.
100% Berlijn
0 item(s)
13 item(s)
2 item(s)
Een terrasje pakken op dit plein met allure
Ontbijten onder het glazen dak
Je literatuurkennis opvijzelen op een idyllisch groen plekje
Een portie ‘zoet geluk’ kopen
Langs kraampjes met lekkers op Berlijns grootste markt
Toast Hawaï eten in een gezellig fiftiesinterieur
Reacties op 100% Berlijn
05.05.2010

liliane schreef

Het Café am Engelbecken is verdwenen (startpunt van wandeling 4, Kreuzberg 36). Jammer, want het was een leuke plek. Het Engelbecken wordt gerenoveerd en ik weet niet of er misschien iets nieuws voor in de plaats komt, maar voorlopig is het weg.
26.04.2010

Karin & Franc schreef

Net terug van een paar heerlijke dagen Berlijn! Een prachtige stad met enorm veel historie. Op onze wandelijn door Charlottenburg etc kwamen we aan de Regensburgerstrasse een net nieuw geopend Italiaans restaurantje tegen, Dai Siculi. Twee jong Italiaanse broers bereiden de heerlijkste gerechten, vaak "life" aan je tafeltje. Een aanrader!! In Der Mitte, aan de Friedrichstrasse 167/168 is een reservering bij Bocca di Bacco aan te raden. Ook een Italiaan, waar heerlijk puur gekookt wordt. Dat Italiaanse families er nog na 22 uur in grote getale komen eten zegt eigenlijk al voldoende....
12.04.2010

Johan Demuyt schreef

100% Berlijn: een mooie ontdekking dat we bij andere stedenbezoeken zeker zullen opnieuw gebruiken. Vooral de "andere" minder toeristische maar toch boeiende en levendige buurten waren een ontdekking. Wel enkele opmerkingen. De eerste wandeling in Mitte is echt wel te lang omdat er zoveel te zien is. Opsplitsen in 2 delen ware nuttig. Daarentegen vielen Prenzlauer Berg (Vuil en weinig leven, wel op zondag en regen) maar vooral Kreuzberg 36(Tukse wijk, verloederd) wat tegen. Ook jammer dat het winkel- en restaurantaanbod wat te alternatief gericht was. Je merkt er duidelijk de visie van de auteur in. Toch hebben we van de restaurants die ons aanspraken zeer goed gegeten. De beschrijving van alle zaken is kort en goed; voor mij hoeft echter de opsplitsing niet, liever de volgorde aanhouden en een kleurtje van de activiteit (winkel, restaurant, bezienswaardigheid,..) aanbrengen bij de tekst. zo hoef je niet telkens terug te zoeken naar de bijhorende tekst als je het plan volgt. In elk geval: ik probeer jullie gids zeker opnieuw en start binnen 14 dagen in Gent met 100% Gent.
02.01.2010

Ernie schreef

Altijd leuke adressen om te eten, bij Grill Royal hebben we fantastisch gegeten met goede bediening. Semi Lasso op de Muskauerstrasse 13 bestaat niet meer (p.83, 5e geheel herziene druk)
04.11.2009

Redactie mo´media schreef

@R.J. de Neeve Bedankt voor je reactie. Het klopt dat in 100%Berlijn er geen indicatie staat van de duur van een wandeling. In elke andere gids staat dit wel op pagina 4, maar in 100%Berlijn is dit weggevallen. Gemiddeld duren de wandelingen 3uur als je niet te lang stopt bij elk adresjes. De wandelingen uit 100%Berlijn zijn echter iets langer dan normaal en nemen daarom ook iets meer tijd in beslag.
Je naam
E-mail
Reactie
Typ de onderstaande tekens over.
secure this refresh captcha